Reklama

Reklama

Wnuczka Łukaszenki w roli surowego sędziego. Show na Białorusi

Wnuczka Alaksandra Łukaszenki - Daria - dostała pracę w państwowej telewizji na Białorusi. 18-latka poprowadzi teleturniej, w którym będzie pełniła rolę surowego sędziego. W białoruskim show dwie ekipy mają zmierzyć się ze specjalnym torem przeszkód.

Informację o nowej roli wnuczki prezydenta Białorusi Alaksandra Łukaszenki podała niezależna telewizja Biełsat. 

Białoruś: Wnuczka Aleksandra Łukaszenki w telewizyjnym show

Jak czytamy, program "Bohaterowie" ruszył w ostatnią niedzielę (18 września) i jest to inicjatywa białoruskiego Ministerstwa Spraw Nadzwyczajnych, nadzorującego obronę cywilną i pożarnictwo oraz białoruskiego radiokomitetu - Biełteleradiokampanii. 

Pieczę nad programem w białoruskiej telewizji pełni jeszcze Prezydencki Klub Sportowy, którym zarządza ojciec 18-letniej Darii.. 

"W zmaganiach weźmie łącznie udział 48 uczniów szkół średnich z 16 drużyn: Po dwóch z każdego obwodu, a także z Mińska, liceum Ministerstwa Sytuacji Nadzwyczajnych oraz Młodych Ratowników Akademii Obrony Cywilnej" - czytamy. 

Reklama

Wnuczka Aleksandra Łukaszenki prowadzi teleturniej. Nowa rola

Jak dodaje Biełsat, by zorganizować show, w którym pierwsze skrzypce będzie odgrywała wnuczka Łukaszenki, na 5000 mkw zbudowano specjalną infrastrukturę. Znajdują się tam m.in.: przeszkody wodne oraz ogniowe. 

- Jednym z celów programu będzie promocja zawodu ratownika - miał przekazać ojciec 18-latki jeszcze przed inauguracją teleturnieju. 

Co ciekawe, wnuczka Łukaszenki będzie występowała w show pod pseudonimem Justa, który odnosi się do starożytnej bogini sprawiedliwości. I chociaż w programie Daria pełni rolę surowej sędzi i strażniczki zasad, nastolatka podkreśla, że wymagało to od niej sporo przygotowań, ponieważ "w życiu prywatnym jest dość przyjazną osobą".

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy