Reklama

Reklama

Włochy: Proces gwałcicieli z Rimini 8 lutego

8 lutego przed trybunałem dla nieletnich w Bolonii we Włoszech rozpocznie się proces trzech nastolatków, oskarżonych o gwałt i napaść na polskich turystów w Rimini latem zeszłego roku - powiedziała w środę szefowa prokuratury trybunału Silvia Marzocchi.

Trzej sprawcy mają od 15 do 17 lat; to dwaj bracia, synowie imigrantów z Maroka oraz Nigeryjczyk. 

W sierpniu 2017 roku dokonali oni napaści na dwoje młodych Polaków na plaży w Rimini. Kobieta została wielokrotnie zgwałcona, a mężczyzna dotkliwie pobity.

Szef bandy, 20-letni Kongijczyk został skazany w listopadzie przez sąd pierwszej instancji w Rimini na 16 lat więzienia.

Proces trzech nieletnich w Bolonii będzie toczyć się przy drzwiach zamkniętych - poinformowała prokurator Marzocchi w rozmowie z PAP.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy