Reklama

Reklama

Wlk. Brytania: Pielęgniarz gwałcił pacjentki. Najmłodsza miała 10 lat

29-letni pielęgniarz z Wielkiej Brytanii został skazany na 18 lat więzienia za gwałty na nieprzytomnych pacjentkach. Wśród jego ofiar była nawet 10-letnia dziewczynka.

Ofiarami pielęgniarza Andrew Hutchinsona najczęściej były pijane do nieprzytomności kobiety, które trafiały do szpitala John Radcliffe w Oksfordzie. Wpadł, bo zajścia filmował - pisze brytyjski "The Times".

Wykorzystał także dwie kobiety, kiedy pracował jako wolontariusz zabezpieczenia medycznego podczas jednego z festiwali muzycznych. Wykorzystał seksualnie kobiety, które pijane trafiły do namiotu punktu medycznego.

Kobiety nie wiedziały, że padły ofiarą gwałciciela, dopóki śledczy nie zidentyfikowali ich na nagraniach zrobionych przez sprawcę.


Udało się zidentyfikować 10 ofiar w wieku od 10 do 35 lat. Prokuratorzy wciąż nie wiedzą, kim jest kolejnych 18 kobiet zarejestrowanych na filmach zboczeńca.

Reklama

Mężczyzna został zatrzymany w listopadzie 2013 roku. Przyznał się miedzy innymi do popełnienia 27 gwałtów, innych przestępstw seksualnych oraz kradzieży sprzętu medycznego.

Jak podaje policja z Thames Valley, Andrew Hutchinson oskarżony jest także m.in za posiadanie pornografii dziecięcej, kradzież leków i sprzętu medycznego.

Reklama

Reklama

Reklama