Reklama

"Witaj w domowym areszcie". Matka ukarała 9-latkę

Pewna Kanadyjka w dość nietypowy sposób ukarała 9-letnią córkę za to, że ta nie słuchała nauczycieli w szkole i dokuczała swojej przyjaciółce. Amanda Mitchell wyniosła z jej pokoju wszystko oprócz łóżka i jednego zestawu ubrań, w którym 9-latka przez tydzień dzień w dzień miała chodzić do szkoły. Zdeterminowana matka napisała na Facebooku, jak bardzo zawstydziło ją zachowanie córki i umieściła zdjęcia pustego pokoju. Jednak nie wszystkim internautom spodobał się jej sposób na zdyscyplinowanie dziecka.

Amanda Mitchell z Kanady opróżniła pokój 9-letniej córki ze wszystkiego oprócz łóżka, na którym zostawiła przygotowany zestaw ubrań.

"Hannah nie ma nic" - napisała na Facebooku - "Witaj w domowym areszcie, dziewczynko!".

Mama wyjaśniła we wpisie, że ubrania córki ma zamiar prać każdego wieczoru, więc będą czyste, tyle że dziewczynka nie będzie mogła stroić się do szkoły, ponieważ będzie chodzić każdego dnia w tych samych.

Dodatkowo codziennie 9-latka będzie musiała napisać na kartce 50 razy: "Nie będę kłamać", "Będę dla wszystkich miła", "Będę grzeczna w szkole", "Jestem odpowiedzialna za swoje czyny".

Reklama

"W ten sposób to dziecko nauczy się, że nie może być du...kiem" - napisała matka.

Pod postem Amandy Mitchell posypały się komentarze. Część internatów chwaliła jej metody wychowawcze. Inni krytykowali ją, że kara jest dla 9-letniego dziecka zbyt surowa. 

Po fali negatywnych wpisów kobieta zablokowała nieznajomym dostęp do swojego konta na Facebooku. 


RMF24

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy