Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Podwójni loteryjni milionerzy

Angielskie małżeństwo David i Kathleen Long doświadczyło rzeczy zdawałoby się niemożliwej - po raz drugi w ciągu dwóch lat trafili główną wygraną w brytyjskiej loterii Euromillions. W czwartek pozowali reporterom do zdjęć z szampanem i nie jednym, a dwoma wielkimi czekami na milion funtów.

60-letni były kierowca TIR-ów, David Long obraca swoje niebywałe szczęście w żart : "Pomyślałem - spróbuję. Czemu nie mielibyśmy wygrać drugi raz? Patrzę i mówię do Kathleen: "No, zobacz tylko" - mówił dziennikarzom.

Niewiele brakowało, a poprzedni kupon z wygraną, z lipca 2013 roku wylądowałby w koszu, bo opiewał na milion, dwa funty i 70 pensów - i nikt początkowo nie zauważył pierwszej jedynki. 

Jedyną zmianą po pierwszej wygranej był ślub państwa Long, którzy są razem od 18 lat. "To jedyna zmiana. I to że przeszedłem na emeryturę. Jako 58-latek. "Pierwsza wygrana w ogóle ich nie zmieniła, i nie sądzę żeby się zmienili po drugiej" - powiedziała dorosła córka pani Long. A babcia nie mogła wyjść z podziwu: "Jak to możliwe, wygrać dwukrotnie?".

Reklama

Szczęśliwy traf? To za mało powiedziane. Prawdopodobieństwo wygrania drugiego miliona w brytyjskiej loterii jest jak jeden do... 283 miliardów.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy