Reklama

Wielka Brytania: Mężczyzna skazany za zabójstwa i nekrofilię. Ofiarami ponad 100 kobiet

Skazany na dożywocie za dwa zabójstwa David Fuller z Wielkiej Brytanii dostał kolejny wyrok więzienia. Sąd oskarżył mężczyznę o "systematyczną" nekrofilię i zbezczeszczenie ciał łącznie 101 kobiet w szpitalnych kostnicach. Jedną z nich była 92-letnia bohaterka II wojny światowej.

68-letni Fuller zamordował w 1987 roku dwie kobiety: 25-letnią Wendy Knell i 20-letnią Caroline Pierce. Za te zbrodnie oraz wykorzystanie seksualne zwłok 78 kobiet i dziewcząt w szpitalnych kostnicach od roku odsiaduje wyrok dożywocia. W środę sąd skazał go na kolejne cztery lata więzienia, oskarżając Fullera o zbezczeszczenie ciał kolejnych 23 martwych kobiet - poinformował serwis "Daily Mail".

Wydając wyrok sędzia opisała ofiary Fullera jako "najlepsze z najlepszych". Wśród nich były pielęgniarki, nauczycielki, pilotki, narciarki - "żony i matki, które wychowywały rodziny". Wiele ofiar w trakcie "maltretowania ich ciał" przez Fullera wciąż miało cewniki czy było podpiętych do defibrylatorów. - Zgwałciłeś ciała wszystkich tych kobiet, podczas gdy wiele z nich wciąż miało sprzęt medyczny z leczenia, które otrzymały od lekarzy próbujących uratować im życie - powiedział do Fullera podczas rozprawy sędzia. Wśród tych, których ciała zbezcześcił mężczyzna, była 92-letnia bohaterka drugiej wojny światowej.

Reklama

Fuller nagrywał swoje zbrodnie

Sędzia wyjaśnił, że Fuller, by ułatwić sobie "dostęp do obszarów niedostępnych" w szpitalu objął posadę elektryka. Został aresztowany 3 grudnia 2020 roku. Śledczy ujawnili, że mężczyzna przez 13 lat nagrywał, jak wykorzystuje dziesiątki kobiet i dziewcząt w kostnicach, w których pracował.

- Sam tylko jeden dysk twardy zawierał 800 tys. zdjęć i 804 filmy. Znaleziono 2500 dyskietek i 35 telefonów komórkowych - poinformował sędzia. Dodał, że przenośne dyski twarde zawierały łącznie 900 tys. plików, nazwanych imionami kobiet lub były określone datami.

Dwa lata temu Fuller przyznał się do zamordowania 25-letniej Wendy Knell i 20-letniej Caroline Pierce w 1987 roku. Wcześniej brutalnie je pobił, a następnie udusił. Obie kobiety zostały następnie wykorzystane seksualnie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wielka Brytania | gwałt | nekrofilia

Reklama

Reklama

Reklama