Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Gwałt w toalecie w McDonaldzie. Zatrzymano nastolatka

Brytyjska policja wszczęła dochodzenie w sprawie gwałtu na 20-letniej kobiecie, do którego miało dojść w restauracji McDonald's w Telford w pobliżu Birmingham. W sprawie zatrzymano 19-letniego mężczyznę, który wyszedł na wolność po wpłaceniu kaucji. W celu ustalenia okoliczności wydarzeń, policja prosi o pomoc świadków zdarzenia.

Rzecznik policji West Mercia przekazał, że do rzekomego gwałtu miało dojść ok. godz. 4 rano w niedzielę 20 listopada.

"Otrzymaliśmy zgłoszenie o gwałcie w Telford na 20-letniej kobiecie. Do zdarzenia miało dojść ok. godz. 4 rano w toaletach restauracji McDonald's na terenie Parku Handlowego Wrekin" - przekazał rzecznik cytowany przez portal dziennika "Birmingham Mail".

W związku ze zgłoszeniem gwałtu zatrzymano 19-letniego mężczyznę. Zdążył on opuścić areszt po wpłaceniu kaucji.

"Niezwykle niepokojący incydent". Sieć nie komentuje

Rzecznik poinformował, że policja pracowała na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze proszą o pomoc osoby, które widziały atak, bądź mają informacje o jego szczegółach.

Reklama

- Zdajemy sobie sprawę, że incydenty takie jak ten, są niezwykle niepokojące dla lokalnej społeczności. Uważamy jednak, że jest to odosobniony incydent i nic nie sugeruje zagrożenia dla większej grupy - zapewnił detekyw Simon Dunn.

Rzecznik McDonald's przekazał, że sieć nie będzie komentować trwającego dochodzenia policyjnego.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama