Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Ciało Polki odnaleziono w walizce. Policja wytypowała podejrzanego

Policja wytypowała podejrzanego mężczyznę, który może mieć związek z zabójstwem Joanny B. Ciało kobiety odnaleziono 18 grudnia na terenie jednego z londyńskich hosteli. Zwłoki 41-latki były ukryte w walizce.

Policja ustaliła, że kobietę po raz ostatni widziano 13 listopada. Jej zwłoki 18 grudnia odnalazł malarz pokojowy. Były ukryte w walizce, która znajdowała się w jednym z pokoi. "Nieprzyjemny zapach" miał utrzymywać się na terenie hostelu od dwóch tygodni.

Według sąsiadów, 41-latka miała nadużywać alkoholu. Była jednak przy tym osobą spokojną i przyjazną. - Bardzo miła, przyjazna, dobra - opisywał Martin, znajomy zamordowanej, a inna mieszkanka hostelu dodała: - Miała trochę problemów z alkoholem, ale była cudowną kobietą. Myśleliśmy, że po prostu wyjechała.

Reklama

Poszukiwania 50-letniego Petrasa Z.

Świadkowie utrzymują, że po zaginięciu kobiety zniknął także jeden z mieszkańców hostelu. Śledczym udało się ustalić jego tożsamość. - Zidentyfikowaliśmy Petrasa Z. jako kogoś, z kim musimy porozmawiać, aby dowiedzieć się, co stało się z Joanną B. - powiedział insp. Wayne Jolley z Wydziału Zabójstw w Metropolitan Police.

Inspektor zaapelował do osób, które mogą wiedzieć, gdzie obecnie przebywa 50-letni Litwin. - Jestem przekonany, że są ludzie, którzy widzieli go lub wiedzą, gdzie jest. Zachęcam ich do zgłaszania się do nas - powiedział Jolley. - Jeśli wiesz cokolwiek o miejscu pobytu Petrasa Z., skontaktuj się z nami. Otrzymasz wsparcie, a twoje informacje mogą być kluczowe dla tego dochodzenia - dodał.

Funkcjonariusze podejrzewają, że mężczyzna opuścił terytorium Wielkiej Brytanii. Według posiadanych przez nich informacji Petras Z. może przebywać obecnie na terenie Niemiec.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje