Reklama

Reklama

Wielka Brytania: Były minister znaleziony martwy

Carl Sargeant, były minister walijskiego rządu, został znaleziony martwy we własnym domu. Polityk był jednym z bohaterów ostatniego skandalu seksualnego w Wielkiej Brytanii, a po aferze stracił posadę.

Tydzień temu Sargeant został zdymisjonowany po tym, gdy na jaw wyszła wielka afera seksualna w brytyjskim parlamencie, w którą zamieszanych jest wielu znanych polityków. Jednym z jej bohaterów był właśnie 49-letni minister kierujący resortem pracy i polityki społecznej w walijskim rządzie.

Sargeant nie dość, że został zdymisjonowany, to jeszcze zawieszony w prawach członka Partii Pracy. Przekonywał, że jest niewinny i zapowiadał, że chce "oczyścić swoje dobre imię".

Nie zdążył. Ciało polityka znaleziono we wtorek przed południem w jego domu w Connah's Quay. Jak informuje policja, funkcjonariusze nie traktują tej śmierci jako podejrzana.

"Zszokowany i zasmucony" jego śmiercią, był lider Partii Pracy Jeremy Corbyn, który Sargeant'a miał traktować jak przyjaciela.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy