Reklama

Wielka Brytania: 16-letnia uczennica napastowana seksualnie w Primarku

W Derby w Wielkiej Brytanii trwa obława. To po tym, jak w sklepie odzieżowym Primark doszło do napastowania seksualnego 16-letniej uczennicy. Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek. Policja prosi o pomoc wszystkie osoby, które posiadają informacje w tej sprawie.

W Wielkiej Brytanii w Derby w sklepie odzieżowym Primark doszło do napastowania seksualnego 16-latki - przekazuje "The Sun".

Napastowanie seksualne w Primarku. Policja wszczęła dochodzenie

Jak poinformowała Policja Derbyshire: "Otrzymaliśmy zgłoszenie, że 16-letnia dziewczyna została wykorzystana seksualnie przez mężczyznę w sklepie Primark na Corn Market w Derby. Uważa się, że incydent miał miejsce po południu w poniedziałek 9 stycznia i został nam zgłoszony tuż przed godziną 16:50 tego samego dnia".

Policja Derbyshire natychmiast wszczęła dochodzenie. Jak przekazano, mężczyzna, który miał dopuścić się tego czynu, ma nie być pracownikiem sklepu Primark ani nie mieć żadnych powiązań ze sklepem.

Reklama

Rzecznik Primarku: Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc w dochodzeniu

 "Jesteśmy bardzo zaniepokojeni doniesieniami o incydencie, który miał miejsce w poniedziałek w naszym sklepie w Derby" - poinformował rzecznik Primarku.

"W momencie, gdy zostaliśmy o tym poinformowani, natychmiast zgłosiliśmy to policji, przejrzeliśmy nagrania z kamer przemysłowych i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc w dochodzeniu".

W mieście trwa obława. Policja prosi także każdą osobę, która posiada informacje lub mogła być świadkiem zdarzenia o kontakt.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wielka Brytania | napastowanie seksualne | policja | Primark

Reklama

Reklama

Reklama