Reklama

Reklama

Wielka Brytania. 15-latek z Polski zabity na północy Anglii. Dwie osoby z zarzutem morderstwa

W Wielkiej Brytanii znaleziono nieprzytomnego 15-letniego Sebastiana. Jego obrażenia okazały się na tyle poważne, że nie udało się uratować mu życia. Zarzut morderstwa usłyszały dwie osoby. Ich imiona i nazwiska wskazują, że również pochodzili z Polski.

Jak podały lokalne media, policja została w piątek wezwana przez pogotowie ratunkowe do jednego z domów w Huddersfield (północna Anglia), gdzie znaleziono nieprzytomnego Sebastiana K. Udzielono mu pomocy medycznej, ale chłopiec zmarł. Badania wykazały, że miał on szereg obrażeń fizycznych.

W wyniku dochodzenia funkcjonariusze aresztowali 34-letnią Agnieszkę K. i 37-letniego Andrzeja L. Co prawda służby nie podały obywatelstwa oskarżonych ani relacji ich łączących, lecz obydwoje mają polskie nazwiska, a ponadto to należące do kobiety jest takie samo, jak nosił zabity chłopiec.

Reklama

Zabójstwo chłopca w Wielkiej Brytanii. Policja apeluje o pomoc

Według dziennika "Yorkshire Post" Sebastian miał przybyć do Wielkiej Brytanii na krótki czas przed śmiercią, słabo mówił po angielsku i miał ograniczone kontakty towarzyskie. Był jednak zapisany do miejscowej szkoły. Policja potwierdziła, że prowadzone śledztwo dotyczy morderstwa i zaapelowała do wszystkich osób, które mogą coś wiedzieć na temat zdarzenia, o pomoc.

- Ponieważ mężczyźnie i kobiecie postawiono w poniedziałek zarzuty, jesteśmy ograniczeni w tym, co możemy powiedzieć, aby zapewnić uczciwość procesu sądowego,. Jednak apeluję o udzielanie informacji na temat Sebastiana, które pomogą nam stworzyć obraz jego osoby i stylu życia. Jesteśmy w kontakcie z jego rodziną w Polsce - powiedział inspektor Tony Nicholson. 

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy