Reklama

Reklama

W Stambule zawalił się budynek. Dziecko wśród ofiar

Dwie osoby zginęły w piątek w Stambule, kiedy na przechodzących ulicą ludzi zawalił się kilkupiętrowy budynek - poinformowała turecka agencja prasowa Anatolia. Wśród ofiar śmiertelnych jest dziecko.

Kilkanaście osób odniosło obrażenia wymagające hospitalizacji. Jednym z poszkodowanych jest brat bliźniak 60-letniego mężczyzny, który zginął.

Ekipy ratowników z psami przeszukują ruiny. Agencja Anatolia informuje, że poważnie uszkodzone zostały także okoliczne budynki.

Według władz lokalnych, budynek, który zawalił się w piątek, od dwóch lat był pusty, ponieważ z powodu złego stanu przeznaczono go do rozbiórki.

We wtorek jedna osoba zginęła w Stambule, a 10 odniosło obrażenia, kiedy na uczestników uroczystości pogrzebowej zawaliło się zadaszenie meczetu. Powodem był silny wiatr i śnieżyca.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy