Reklama

Reklama

W Niemczech zaginął 25-letni Dawid Sikorski

W Niemczech trwają poszukiwania 25-letniego Dawida Sikorskiego. Mężczyzna, mieszkaniec Wielkopolski, po raz ostatni widziany był na Oktoberfest w wiosce Hermes. Rodzina apeluje o pomoc w jego poszukiwaniach.

Jak informuje portal naszemiasto.pl, Dawid Sikorski to mieszkaniec powiatu wągrowieckiego, a dokładniej Stołężyna w gminie Wapno w Wielkopolsce. W Niemczech pracował od ponad roku.

Dziennikarzom portalu udało się skontaktować z bratem 25-latka.

"Do nas nie zadzwonił, jak zawsze w sobotę, dlatego zaczęliśmy się martwić. Siostra skontaktowała się z jego znajomymi i okazało się, że Dawid zaginął. Tak naprawdę nie wiemy, co się wydarzyło. Sami słyszeliśmy milion wersji. Wraz z grupą znajomych byli na imprezie. Wiemy, że znajomi, którzy z nim byli zgłosili sprawę na niemiecką policję" - usłyszeli.

Reklama

Informację o zaginięciu Dawida rodzina potwierdziła u miejscowych policjantów. Ci z Niemiec się z nimi nie skontaktowali, a im samym, z powodu nieznajomości języka, trudno tam działać.

Bliscy informację o zaginięciu 25-latka zamieścili w mediach społecznościowych. Podobne posty pojawiają się na niemieckich odpowiednikach portali.

"W momencie zaginięcia 25-latek był ubrany w szare dresy, czarną kurtkę, czarne buty z pomarańczowymi sznurówkami i szarą czapkę. Znak szczególny to tatuaż w kształcie klucza na przedramieniu" - czytamy.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy