Reklama

Reklama

USA: Żyletki w cukierkach na Halloween. "Przypominają ostrza temperówki"

Trzy rodziny z miasta Eugene w stanie Oregon znalazły małe żyletki w cukierkach, które ich dzieci zebrały w czasie Halloween. Jak podaje policja, żyletki są podobne do ostrzy w temperówce. Trwa śledztwo w tej sprawie. Do tej pory nie udało się ustalić, kto podarował dzieciom niebezpieczne słodkości.

Małe żyletki zostały znalezione ukryte w halloweenowych cukierkach, rozdawanych dzieciom na odcinku pięciu przecznic w mieście Eugene - podaje "NY Post". Jeden z rodziców sprawdził cukierki przyniesione do domu, zanim pozwolił zjeść je dzieciom. Gdy odkrył w nich niebezpieczne narzędzia, zaalarmował policję. 

O kolejnych przypadkach znalezienia ostrzy w cukierkach rodzice informowali na Facebooku. 

Żyletki w cukierkach na Halloween. "Przypominają ostrza temperówki"

"Ostrze wydaje się być czymś podobnym do ostrza temperówki do ołówków" - poinformował departament lokalnej policji. Służby już na kilka dni przed 31 października apelowały, aby rodzice dokładnie sprawdzali cukierki, jakie dzieci zbiorą w czasie Halloween. 

Reklama

"To pokręcone. Tę osobę powinno się ukarać. Powinna smażyć się w piekle" - mówi dla "NY Post" matka jednego z dzieci. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Krąg podejrzanych został zawężony do kilku najbliższych ulic. 

Reklama

Reklama

Reklama