Reklama

Reklama

USA: Wiozła nagiego mężczyznę. Zorientowała się, gdy dojechała do pracy

Mieszkanka Providence na Rhode Island, jak codziennie wsiadła do swojego auta i pojechała do pracy do oddalonego o ok. 50 km Easton w Massachusetts. Dopiero po dotarciu do miejsca docelowego kierująca zdała sobie sprawę, że w samochodzie oprócz niej, był ktoś jeszcze. Z tyłu jej chevroleta spał nagi mężczyzna.

Niecodzienna sytuacja miała miejsce w ostatni poniedziałek. Kobieta mieszkająca w Providence już miała jechać do pracy, gdy nagle przypomniała sobie o zostawieniu czegoś w domu. Nie zamykając auta wysiadła z niego, a po kilku chwilach wróciła na siedzenie kierowcy. Przez całą drogę do Easton słuchała podcastu, nie zauważyła nic niepokojącego.

Prawdziwy szok czekał na nią, gdy dotarła na biurowy parking. Wtedy dojrzała, że na podłodze za tylnym siedzeniem jej Chevroleta Tahoe śpi mężczyzna. Natychmiast wezwała na miejsce służby.

"Mężczyzna był częściowo ubrany. Szorty miał zawinięte wokół jednej nogi, a koszulę owiniętą wokół jednego ramienia. Oprócz tego był całkowicie nagi" - przekazali w komunikacie policjanci z Easton.

Reklama

To nie pierwszy raz w "karierze" 21-latka

Sprawcą zamieszania okazał się 21-letni Jose Osorio mieszkający w Providence. Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi kierującej, gdy ta wyszła z pojazdu przed swoim domem, wszedł do auta i zasnął na podłodze. Badania wykazały, że był pod wpływem alkoholu i marihuany po nocnej imprezie.

Mężczyzna został oskarżony o włamanie się i bezprawne wejście do pojazdu. Na komisariacie okazało się, że za Osorio wydany jest nakaz aresztowania za podobne przestępstwo na Rhode Island. Teraz jego sprawę rozpatrzy sąd.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy