Reklama

Reklama

USA: Weteran miał zabić swoją dziewczynę. Zatrzymano go po sześciu latach

Jeden z najbardziej poszukiwanych zbiegów w USA został aresztowany w Salwadorze. To 36-letni Raymond "RJ" McLeod, weteran piechoty morskiej, który jest oskarżony o zabicie swojej dziewczyny. Mężczyzna był poszukiwany przez sześć lat.

Weteran piechoty morskiej, który był jednym z najbardziej poszukiwanych zbiegów w USA, został aresztowany w Salwadorze po ponad sześciu latach od ucieczki.

Kobieta pobita na śmierć

36-letni Raymond "RJ" McLeod uciekł z kraju tuż po tym, jak jego dziewczyna Krystal Mitchell została znaleziona martwa. 30-letnią kobietę pobito na śmierć w czerwcu 2016 roku.

Mężczyzna był na liście "15 najbardziej poszukiwanych osób" w USA. Za jego znalezienie wyznaczono nawet nagrodę w wysokości 50 tys. dolarów.

Opisywano go jako kulturystę i alkoholika. Ostrzegano, że jest uzbrojony i niebezpieczny.

Reklama

Matka zabitej dołączyła do "polowania"

McLeod był przez lata śledzony przez specjalną grupę poszukiwawczą, jednak zawsze udawało mu się uciec. Do "polowania" na weterana dołączyła nawet matka zamordowanej kobiety.

W końcu udało się ustalić, że mężczyzna jest w Salwadorze. Stacja Fox News podała, że został już przetransportowany do USA. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy