Reklama

Reklama

USA: W czasie pościgu zjechała na McDrive. Złapała ją policja

Kobieta z amerykańskiego Massachusetts, która jechała skradzionym pickupem, zgłodniała i postanowiła zamówić jedzenie w popularnej restauracji. Wtedy na miejscu pojawili się policjanci.

Pościg miał miejsce we wtorek w Worcester w stanie Massachusetts. Policjanci otrzymali zgłoszenie około 8:45. Jak donosi ABC News, pod numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który powiedział funkcjonariuszom, że nieznajoma kobieta wsiadła do jego samochodu i odjechała.

Mężczyzna powiedział policji, że jego skradziony pickup ma zamontowany lokalizator GPS i można sprawdzić jego położenie. 

Zjechała po jedzenie

Jak relacjonują amerykańskie media, kobieta zatrzymała się pod restauracją McDonald's, by zamówić jedzenie, korzystając z McDrive. W tym momencie na miejsce przyjechali policjanci. 

Reklama

- Oficer włączył niebieskie światła, wysiadł z radiowozu i zbliżył się do skradzionego pojazdu - poinformował ABC departament policji w Worcester. - Inni funkcjonariusze podjechali do niej z dwóch strony. Kobieta uderzyła w jeden z radiowozów, po czym zjechała z drogi. Skradziony pickup utknął w ściółce, która znajdowała się na posesji McDonald's - dodała policja.

Złodziejką okazała się być 38-letnia Johanna Gardell. Kobieta usłyszała zarzuty między innymi kradzieży pojazdu i niezatrzymania się do kontroli policji.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama