Reklama

USA. Ukradła auto z bliźniętami w środku. Policja ogłosiła Amber Alert

Trwają poszukiwania niemowlaka, który został porwany w Columbus (USA). Chłopiec razem z bratem bliźniakiem znajdowali się w samochodzie, kiedy ich matka na chwilę weszła do restauracji. Auto w tym czasie zostało skradzione sprzed lokalu. Porywaczka zwróciła jedno dziecko, ale nie wiadomo, co dzieje się z drugim.

Do uprowadzenia pięciomiesięcznych bliźniąt Kasona i Kyaira Thomass doszło w poniedziałek wieczorem w mieście Columbus w stanie Ohio w USA.

USA. Policja uruchomiła procedurę Amber Alert

Tragedia rozegrała się podczas chwilowej nieobecności matki, która zostawiła dzieci w aucie i weszła do restauracji. Wówczas auto z dziećmi w środku zniknęło sprzed lokalu. 

Policja szybko ustaliła, że czarną Hondę Accord z 2012 r. ukradła 24-letnia Nalah Jackson. Rozpoczęto poszukiwania, uruchamiając Amber Alert (Child Alert).

Policja opublikowała wizerunek porywaczki oraz zdjęcie skradzionego auta. Apeluje także o przekazywanie informacji, dotyczącym miejsca pobytu poszukiwanej.

Reklama

Jedno z bliźniąt porzucono w okolicy lotniska

Jednego z bliźniaków - Kyaira - służby odnalazły we wtorek o 4 rano. Chłopca porzucono w pobliżu lotniska Dayton, ponad 100 km od miejsca porwania. 

Drugi z chłopców - Kason - nadal jest poszukiwany. - Nalaho Jackson, błagam cię, oddaj Kasona Thomassa. Dziękujemy za zwrócenie Kyaira. Pokazałaś, że potrafisz postępować słusznie. Możesz zwrócić Kasona w dowolne bezpieczne miejsce - zaapelowała szefowa policji w Columbus, Elaine Bryant, podczas wtorkowej konferencji prasowej.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Child Alert | Porwanie | kradzież | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy