Reklama

USA: Uczennica rzuciła się na nauczycielkę. Złamała jej nogę

W kilka dni szkoła w hrabstwie Rockdale zyskała międzynarodową sławę. Wszystko przez nagranie w mediach społecznościowych, na którym widać atak nastoletniej uczennicy na nauczycielkę. Zaatakowana kobieta przebywa w szpitalu - ma złamaną nogę i nie jest w stanie chodzić - by mogła wrócić do pracy, będzie konieczna kosztowna rehabilitacja.

Najpopularniejsze nagranie z momentu ataku ma na Twitterze ponad 12 mln wyświetleń. Opublikował je jeden z uczniów - świadek bijatyki.

Agresorka to ok. 14-letnia uczennica chodząca do dziewiątej klasy. Na nagraniu widać, jak kłóci się i przezywa nauczycielkę. Gdy poszkodowana próbuje zadzwonić na pomoc, napastniczka wytrąca jej telefon z ręki.

W pewnym momencie widać, jak nauczycielka wychodzi z klasy, a nastolatka próbuje zatrzasnąć za nią drzwi. Chwilę później uczennica chwyta kobietę, a następnie zaczyna uderzać ją w głowę. Ostatecznie obie lądują na podłodze. Z kamery innego ucznia widać, jak agresorka siada na nauczycielce i okłada ją po głowie. Gdy sytuacja eskaluje, świadkowie rozdzielają parę.

Reklama

Nauczycielka ze złamaną nogą

Okazało się, że w wyniku ataku u nauczycielki doszło do złamania nogi. Kobieta została przewieziona do szpitala. 

"Obecnie jest hospitalizowana z urazami kolan i nóg i nie jest w stanie chodzić. W najbliższym czasie nie wróci do pracy, będzie wymagała intensywnej rehabilitacji i terapii" - czytamy na stronie internetowej zbiórki - pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie kobiety.

Atlanta Journal-Constitution podaje, że nastolatka usłyszała zarzut napaści. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie.

W oświadczeniu dla Fox 5 organizacja szkół publicznych w hrabstwie Rockdale podkreśliła, że nie toleruje ona "jakiekolwiek przemocy wobec pracowników". "Uczniowie, którzy skrzywdzą innych uczniów bądź pracowników, zostaną ukarani dyscyplinarnie, zgodnie z naszym szkolnym regulaminem" - zapewniono.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: bójka | szkoła | atak | pobicie | poszkodowana | USA

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy