Reklama

USA: Szefowa zaskoczyła swoich pracowników. Dała im po 10 tys. dolarów

Amerykańska bizneswoman Sara Blakely postanowiła podzielić się zyskami swojej firmy z pracownikami. Kobieta w ramach wdzięczności za ciężką pracę, podarowała każdej osobie zatrudnionej w jej firmie 10 tysięcy dolarów oraz dwa bilety lotnicze w pierwszej klasie na dowolnie wybrany lot. O szczodrym geście 50-latki rozpisują się media na całym świecie.

Sara Blakely to założycielka amerykańskiej marki Spanx, produkującej bieliznę wyszczuplającą. Kobieta osiągnęła duży sukces w biznesie. 

50-letnia bizneswoman niedawno sprzedała część udziałów w swoim przedsiębiorstwie firmie Blackstone. Dzięki tej transakcji stała się miliarderką - magazyn "Forbes" wycenił jej majątek na 1,2 mld dolarów.

Zaskoczyła pracowników

Blakley postanowiła odwdzięczyć się swoim pracownikom za ciężką pracę i zrobiła im hojny prezent. Kobieta podarowała każdej osobie zatrudnionej w jej firmie 10 tysięcy dolarów oraz dwa bilety lotnicze w pierwszej klasie na dowolnie wybrany lot. 

Reklama

Na filmie opublikowanym w mediach społecznościowych widać, że pracownicy przyjęli gest szefowej ze wzruszeniem. "Naprawdę chcę, aby każdy pracownik świętował ten moment na swój sposób i zebrał wspomnienia, które przetrwają całe życie! Dziękuję za 21 magicznych lat i kolejne, które nadejdą..." - napisała na Instagramie Sarah Blakely. 

Sara Blakely założyła swoją firmę w 2000 roku w Atlancie. Zaczynała mając zaledwie 5 tys. dolarów. Chociaż początkowo mało kto wierzył w powodzenie jej misji, osiągnęła gigantyczny sukces. Dziś jej wyszczuplającą bieliznę noszą kobiety na całym świecie. 

- Z całego serca kocham tę firmę i nadal będę ją kochać - powiedziała 50-latka. - Pozostanę znaczącym udziałowcem i nadal będę pomagać rozwijać jej potencjał, a także realizować moją największą pasję - budowanie dobrego samopoczucia kobiet - dodała.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pracownicy | szefowa | prezent | niespodzianka | USA | bielizna wyszczuplająca

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy