Reklama

Reklama

USA: Strzelanina w Nowym Meksyku. Trzy osoby nie żyją

Trzy osoby zginęły w czwartek w strzelaninie w szkole średniej w miasteczku Aztec na północy stanu Nowy Meksyk w USA. Sprawca strzelaniny nie żyje.

Ofiarami czwartkowej strzelaniny są najprawdopodobniej uczniowie - podały lokalne władze. Zginął również napastnik, ale nie jest jasne, czy zaliczono go do trzech ofiar tej tragedii - pisze "USA Today".

Szeryf hrabstwa San Juan Ken Christesen poinformował, że policja zidentyfikowała sprawcę strzelaniny, ale nie podał jego tożsamości.

Nie podano żadnych dodatkowych informacji na temat poszkodowanych; wcześniej biuro szeryfa informowało, że kilka osób zostało rannych.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy