Reklama

Reklama

USA: Strzelanina w barze. Jedna osoba nie żyje, 14 rannych

Młoda kobieta zginęła, a 14 innych osób odniosło obrażenia w strzelaninie w barze w St. Paul w stanie Minnesota. Śledczy informują o kilku sprawcach zdarzenia - trzech napastników zostało rannych i są hospitalizowani.

Do strzelaniny doszło w niedzielę rano czasu miejscowego. Zginęła kobieta w wieku ok. 20 lat. 14 rannych przewieziono do okolicznych szpitali.

Gubernator stanu Tim Walz nazwał strzelaninę "przerażającą".

"Mamy w naszych sercach rodzinę zabitej młodej kobiety i 14 rannych, a także miasto St. Paul, które cierpi z powodu tej bezsensownej przemocy z użyciem broni. Współpracujemy ściśle z lokalnymi organami ścigania" - zapewnił Walz.

"W jednej chwili znaleźli się w piekle"

"Moje serce pęka z powodu zabicia kobiety, (cierpienia) jej bliskich i wszystkich innych, którzy byli w barze tego ranka. (...) W jednej chwili znaleźli się w piekle. Chcę, aby wiedzieli, że mamy najlepszych śledczych w kraju i nie spoczniemy, dopóki nie znajdziemy ludzi winnych tego szaleństwa. Zrobimy co w naszej mocy, aby pociągnąć ich do odpowiedzialności" - powiedział szef policji w St. Paul Todd Axtell.

Reklama

W opinii inspektorów śledczych wstępne informacje wskazują na to, że było kilku napastników. Powodów strzelaniny jeszcze nie ustalono.

Axtell poinformował o aresztowaniu trzech mężczyzn w związku ze strzelaniną.

Jego zdaniem wszyscy trzej odnieśli obrażenia podczas strzelaniny i są hospitalizowani.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje