Reklama

Reklama

USA: Strzelał na imprezie w ogrodzie. Został "ukamieniowany" przez gości

Do tragicznych wydarzeń doszło w miejscowości Fort Worth w Teksasie. Podczas towarzyskiego spotkania w ogrodzie jeden z mężczyzn chwycił za broń i zaczął strzelać. Zabił jedną osobę, a poważnie ranił trzy inne. Pozostali goście postanowili wymierzyć sprawiedliwość i ruszyli w pogoń za napastnikiem. Rzucali w jego stronę cegłami. Jedno z uderzeń okazało się dla niego śmiertelne.

Policjanci z Teksasu przekazali, że mężczyzna został kilkukrotnie uderzony cegłą. Dokładną przyczynę śmierci wyjaśni sekcja zwłok. Do tragedii doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Jak udało się ustalić policji mężczyzna brał udział w niewielkiej imprezie zorganizowanej w ogrodzie jednego z domów w Fort Worth w Teksasie. W pewnym momencie zdenerwował się i na chwilę wyszedł. 

Gdy wrócił, około godz. 1:00. wszczął awanturę. Kłócił się z gośćmi, uderzył jednego z nich, po czym otworzył ogień, raniąc jedną osobę - podaje NBC News. 

Reklama

ZOBACZ: Jakie zagadki kryje mózg mordercy?

Goście ruszyli w pościg za napastnikiem. Ten kilkukrotnie odwracał się i strzelał w ich stronę. Jedna osoba została śmiertelnie ranna, a dwie inne są pod opieką lekarzy. Aby powstrzymać agresora, ludzie rzucali w stronę mężczyzny cegłami, które znaleźli nieopodal. Policja zabezpieczyła pistolet, z którego strzelał mężczyzna. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy