Reklama

USA: Słyszeli jak ciężarna woła o ratunek, ale nie pomogli. Dwie osoby z zarzutami

49-letnia Melissa i jej 43-letni brat Michael z Karoliny Południowej (USA) usłyszeli zarzuty po okrutnej zbrodni, do której doszło w ich domu. Rodzeństwo przez dwie godziny miało słuchać jak 22-letnia partnerka ich kuzyna woła o ratunek, ale nie udzielili jej pomocy. Kobieta, która była w siódmym miesiącu ciąży, zmarła na skutek pobicia.

Do tragicznych wydarzeń, podczas których zginęli 22-letnia Clarissa i jej dziecko, doszło 9 listopada w Karolinie Południowej.

Słyszeli jak woła o ratunek. Nie pomogli ciężarnej

Policja podaje, że 22-latka została zamordowana przez swojego partnera i ojca jej dziecka - 21-letniego Tylera. Mężczyzna pobił na śmierć Clarissę, która była w siódmym miesiącu ciąży. Oprawca zadał jej liczne ciosy w okolicach głowy i szyi. W pewnym momencie 22-latka urodziła. Śledczy ustalają, czy dziecko żyło po przyjściu na świat. 

Śledczy ujawnili, że wołanie Clarissy o pomoc miały słyszeć dwie osoby, które w tym czasie były w domu - spokrewnieni z Tylerem 49-letnia Melissa i jej 43-letni brat Michael. Rodzeństwo nie zrobiło jednak nic, by ratować kobietę. Policję wezwali dopiero rodzice 22-latki, którzy chcieli odwiedzić córkę, ale nie zostali wpuszczeni przez jej partnera do domu. Było już jednak za późno na uratowanie Clarissy i jej dziecka.

Reklama

W sobotę Melissa i Michael zostali aresztowani i usłyszeli zarzut nieudzielenia pomocy. Obydwoje zostali zwolnieni za kaucją.

Kryminalna przeszłość

21-lateni Tyler na początku listopada usłyszał zarzut podwójnego zabójstwa.

Mężczyzna już wcześniej był oskarżony o przemoc domową, usiłowanie podwójnego zabójstwa, stawienie oporu przy aresztowaniu i groźby wobec policjantów. 

Śledczy sprawdzają też powiązanie Tylera ze zniknięciem jego byłej dziewczyny, 19-letniej Jorden. Ostatni raz była widziana w październiku 2020 roku w towarzystwie mężczyzny. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: karolina południowa | USA | morderstwo

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy