Reklama

Reklama

USA: Próbowała udowodnić, że nie jest pijana. Wideo hitem internetu

Kobieta z Florydy podejrzana o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu próbowała udowodnić policjantom, że nie jest pijana, tańcząc balet i irlandzki taniec ludowy. Niestety, mimo jej inwencji i tanecznych zdolności, funkcjonariusze nie dali się nabrać. 38-latka została aresztowana.

Do zdarzenia doszło w pod koniec kwietnia, jednak dopiero teraz miejscowa policja opublikowała nagranie z kamer zamontowanych na mundurach funkcjonariuszy. 

Mieszkająca na Florydzie 38-letnia Amy Harrington wjechała swoim samochodem w tył innego auta. Na miejsce kolizji wezwano policję. Funkcjonariusze od razu zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie kobiety, jej bełkotliwą mowę oraz "przepite" oczy.

Nietypowa kontrola trzeźwości

Ponieważ istniało podejrzenie, że 38-latka może być pod wpływem alkoholu, policjanci zlecili jej test na trzeźwość w postaci przejścia kilku kroków po linii prostej.

Reklama

Ponieważ 38-latka lekko się zataczała i miała problemy z wykonaniem zadania, wpadła na pomysł, że zamiast spacerować po linii prostej, zatańczy. Zaprezentowała policjantom kilka figur baletowych, a następnie kilka kroków irlandzkiego tańca ludowego. 

Jej starania nie zostały jednak docenione i 38-latka została aresztowana. Kobieta została oskarżona o jazdę pod wpływem alkoholu, zniszczenie mienia i odmowę poddania się testom. 

Wideo ze zdarzenia stało się hitem sieci. Część internautów jest pod wrażeniem tanecznych zdolności i inwencji kobiety. Inni zastanawiają się, jak policjanci dali radę powstrzymać się od śmiechu.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy