Reklama

Reklama

USA: Policjantka otarła się o śmierć. Uratował ją inny funkcjonariusz

O ogromnym szczęściu może mówić policjantka Jessica McGraw, która otarła się podczas służby o śmierć. W ostatniej chwili kolega po fachu odciągnął ją od radiowozu, w który uderzył inny samochód. Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w stanie Wirginia (USA). Policja opublikowała nagranie, na którym widać bohaterską akcję mundurowego.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu ok godz. 17. Policjantka Jessica McGraw prowadziła dochodzenie w sprawie wypadku samochodowego na autostradzie 23 S.

Uratował koleżankę

Funkcjonariuszka wezwała na miejsce kolegę po fachu Matthewa Stewarta, który miał jej pomóc w związku z problemem związanym z prawem jazdy jednego z uczestników zdarzenia. 

ZOBACZ: Troje Polaków zaginęło w Holandii. Czy padli ofiarą morderstwa?

Kiedy policjanci na poboczu omawiali tę sprawę, doszło do niebezpiecznej sytuacji. W pobliżu pojawił się kierowca, który stracił panowanie nad kierownicą. Jego auto jechało wprost na policyjny radiowóz. 

Stewart bez chwili wahania chwycił stojącą obok policyjnego samochodu koleżankę i odciągnął ją na bok. Moment później w radiowóz uderzył samochód. 

Reklama


Nie stracił zimnej krwi

Mimo że auto lekko otarło się o nogę funkcjonariusza i doznał urazu, nie stracił zimnej krwi. Natychmiast ruszył na pomoc kierowcy auta, które uderzyło w radiowóz oraz wezwał karetkę. 

Policja stanu Wirginia przeprowadziła dochodzenie w sprawie wypadku z udziałem kierowcy białego samochodu osobowego i radiowozu. Kierowca otrzymał upomnienie za nieutrzymanie właściwej kontroli nad pojazdem.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL