Reklama

Reklama

USA: Osadzona uczyła w więzieniu. Odsiaduje wyrok za seks z 13-letnim uczniem

Była nauczycielka z Arizony, odsiadująca wyrok 20 lat więzienia za seks ze swoim 13-letnim uczniem, udzielała korepetycji więźniom. Władze więzienia zapewnią, że miała ona kontakt z grupami nadzorowanymi, a sale lekcyjne były monitorowane.

30-letnia Brittany Zamora sama poprosiła o przydział pracy jako korepetytorka. Stwierdzono, że spełnia wymagania na to stanowisko, ponieważ nie miała żadnych problemów dyscyplinarnych podczas pobytu w więzieniu - podaje "New York Post".

Praca pod nadzorem

Jak informują stanowe władze więzienia w oświadczeniu, Zamora asystowała kadrze oświatowej w nauczaniu osadzonych. Była nadzorowana podczas pracy przez cały czas przez instruktorów oświatowych, a sale lekcyjne były rutynowo sprawdzane przez m.in. pracowników ochrony. "Pomieszczenia edukacyjne są również cały czas monitorowane" - dodano.

Reklama

Zobacz też: USA: Przyłapano ich w sypialni rodziców. Nastolatek zastrzelił trzy osoby

Skazana uczyła między 17 września a 14 października. Później na żądanie przeniosła się do pracy jako portier.                    

Skazana za seks z uczniem

Zamora została aresztowana w marcu 2018 roku i oskarżona o molestowanie ucznia szóstej klasy. Ofiara powiedziała śledczym, że on i 27-letnia wówczas nauczycielka kilka razy uprawiali seks w samochodzie i klasie.

Kobieta przyznała się do czynności seksualnych z osobą nieletnią. Została skazana w lipcu 2019 roku na 20 lat więzienia.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy