Reklama

Reklama

USA. Oryginalny dom z filmu "Krzyk" do wynającia

Oryginalny dom z autentycznymi wnętrzami, w których nakręcono większość scen kultowego horroru "Krzyk", można wynająć za pośrednictwem serwisu Airbnb. W domu można spędzić tylko jedną noc, a koszt to pięć dolarów.

Wnętrza domu w północnej Kalifornii zostały wyremontowane przez Airbnb, przy czym pokoje wyglądają tak jak na filmie z 1996 roku. Jedyną zmianą jest witraż z wizerunkiem zabójcy z horroru.

"Krzyk" (ang. "Scream") to klasyka horrorów i jeden z najbardziej popularnych filmów. Opowiada historię zabójcy w charakterystycznym stroju, który prześladuje mieszkające w domu osoby. Powstały łącznie cztery filmy oparte na motywie zamaskowanego zabójcy. 

Jedna noc w strasznym domu

Dom wynająć może tylko ograniczona liczba osób, a spędzić w nim można tylko jedną noc. Koszt takiej rezerwacji, jeśli uda się jej dokonać, to tylko 5 dolarów. 

Reklama

Wnętrza utrzymano w oryginalnym wyposażeniu z lat 90., więc do dyspozycji gości jest np. seria filmów "Krzyk" na kasetach VHS do obejrzenia na niewielkim kineskopowym telewizorze. 

Airbnb nie informuje, czy wizyta zabójcy w masce jest częścią noclegu. 

Dom można wynająć także na noc 31 października, czyli w Halloween. Noc w domu z horroru w czasie ogromnie popularnego w USA święta strachów może być wielkim przeżyciem dla fanów serii "Krzyk".

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy