Reklama

USA: Od nadjeżdżającego metra dzieliły ich sekundy. 40-latek wyciągnięty w ostatniej chwili

Na chwilę przed przyjazdem metra na stacji w Nowym Jorku doszło do interwencji funkcjonariuszy. Nagranie z kamery policyjnej uchwyciło całą akcję ratunkową - trzy osoby, w tym dwóch policjantów usiłowało wyciągnąć 40-latka z torów. Jak przekazano, po zdarzeniu mężczyzna trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Święto Dziękczynienia ok 16:30 na stacji metra w Nowym Jorku. Na nagraniu zamieszczonym w sieci przez policjantów, widać ujęcia z przeciwległego peronu. Nagle policjanci zaczęli biec, wyprzedzając pasażerów. Policjanci zmierzali na drugą stronę, do leżącego na torach mężczyzny. 

USA. Akcja ratunkowa w metrze. W sieci pojawiło się nagranie

Na krótkim wideo zobaczyć można, że zaniepokojeni pasażerowie otworzyli przed funkcjonariuszami bramkę. Po chwili na nagraniu można zobaczyć leżącego na torach mężczyznę i człowieka w niebieskim kapeluszu, który próbuje mu pomóc.

Policjanci szybko zeskoczyli na tory. Jak widać na nagraniu, jeden z policjantów zwrócił uwagę na to, że nadjeżdża metro. Na chwilę przed wjazdem pociągu udało się wyciągnąć mężczyznę, a także wydostać się wszystkim na peron

Reklama

Portal CBS New York przekazał, że nie wiadomo dlaczego 40-latek znalazł się na torach. Jak powiadomiono, mężczyzna trafił z lekkimi obrażeniami do szpitala

Czytaj też: Baba Wanga, Nostradamus, Majowie. Katastrofalne przepowiednie na 2023 rok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | Nowy Jork | Metro | policja

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy