Reklama

Reklama

USA: Nauczycielka miała romans z 15-letnim uczniem. Jest w ciąży

41-letnia nauczycielka z Florydy wdała się w romans ze swoim 15-letnim uczniem. Kobieta została aresztowana przez policję. Wkrótce okazało się, że jest w ciąży. Według amerykańskich mediów ojcem dziecka może być nastolatek.

Romans miedzy nauczycielką a uczniem rozpoczął się w ubiegłym roku, gdy Heiry Calvi zaczęła udzielać 15-latkowi korepetycji. 

Niedługo później nastolatek pochwalił się relacją, która łączyła go z 41-latką, przed kolegami. Pokazał im m.in. filmy, na których para uprawiała seks oraz nagie zdjęcia nauczycielki, które wysyłała mu za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Nauczycielka w ciąży

Uczniowie poinformowali o sprawie władze szkoły, a te zawiadomiły policję, która wszczęła śledztwo. 

W ubiegły czwartek kobieta została aresztowana. Podczas przesłuchania okazało się, że jest w ciąży. 41-latka nie zdradziła kto jest ojcem dziecka, jednak amerykańskie media spekulują, że zaszła w ciąże podczas seksu z nastolatkiem.

Reklama

Nauczycielka została oskarżona o wykorzystywanie seksualne nieletniego. Kobieta wyszła z aresztu po wpłaceniu kaucji. Rozprawa w jej sprawie ma się odbyć w listopadzie.   

Według policji nastolatek nie uważa, że padł ofiarą wykorzystywania. 

- Nieletni nie może wyrazić zgody na współżycie, nawet jeśli uważa, że nie jest to nic złego. Odpowiedzialność spoczywa na osobie dorosłej - oświadczył Rey Valdes, rzecznik policji w Doral na Florydzie. W tym stanie wiek przyzwolenia wynosi 18 lat. 

Organizacja nadzorująca szkolnictwo na Florydzie poinformowała, że nauczycielka została zawieszona, a wkrótce zostanie zwolniona.

Amerykańskie media przypominają, że to kolejny tego typu przypadek na Florydzie. W ostatnich dniach policjanci aresztowali 31-letnią nauczycielkę, która wykorzystywała 14-letniego chłopca. Na początku miesiąca zatrzymany został natomiast 36-letni nauczyciel muzyki, którego ofiarą padła 14-latka.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama