Reklama

Reklama

USA: Nastolatka kupiła pierwszy w życiu los. Wygrała na loterii

Mieszkanka Meriden w amerykańskim stanie Kansas cztery dni po 18. urodzinach kupiła swój pierwszy w życiu los na loterię. Jej zdrapka okazała się szczęśliwa. Dziewczyna wygrała główną nagrodę - poinformował organizator loterii Kansas Lottery.

18-letnia Sloan Stanley, która odebrała wygraną w tym tygodniu, powiedziała, że zdecydowała się kupić swój pierwszy i jedyny dotąd los, kiedy była w pracy. Wybrała zdrapkę Cash Cow ("Dojna Krowa") za 5 dolarów.

- Kupiłam zdrapkę Cash Cow, ponieważ lubię krowy i uznałam, że jest urocza - powiedziała Stanley. Los okazał się zwycięski i 18-latka wygrała 25 tys. dolarów.

Stanley powiedziała, że jesienią rozpocznie naukę na Fort Hays State University i ma nadzieję, iż dzięki wygranej będzie mogła ukończyć studia bez zaciągania kredytów.

Reklama

Darmowy program - rozlicz PIT 2020

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy