Reklama

USA: Nastolatek śmiertelnie postrzelił dziewczynę. Wpadł przez Instagrama

16-latek z Pensylwanii przyznał się na Instagramie do śmiertelnego postrzelenia. Jak podała policja, na nagraniu udostępnionym koleżance pokazał zakrwawione zwłoki.

Departament policji w mieście Bensalem (Pensylwania) otrzymał w piątek po południu zgłoszenie w sprawie możliwego zabójstwa. Dzwoniąca szczegółowo opisała czat wideo na Instagramie, który dostała od znajomego - czytamy na stronie abcnews.go.com.

Na czacie nastolatek stwierdził, że "właśnie kogoś zabił", po czym obrócił kamerę i pokazał nogi oraz stopy zakrwawionej osoby. Następnie poprosił o pomoc w pozbyciu się ciała - podała miejscowa policja

Dzwoniąca powiedziała policji, że nastolatek, który wysłał wiadomość, mieszka w przyczepie kempingowej Top of the Ridge w Bensalem. Kiedy funkcjonariusze przybyli na miejsce, nastolatek wybiegł z przyczepy. Został złapany około półtora kilometra dalej.

Reklama

Nastolatek uciekał przed policją

Według władz funkcjonariusze, którzy weszli do przyczepy, zauważyli na podłodze w łazience martwą dziewczynę. Na jej ciele widoczna była rana postrzałowa. Tożsamość i wiek ofiary nie zostały ujawnione. Wiadomo, że była nieletenia.

Podejrzany 16-letni Joshua Cooper jest oskarżony jak osoba dorosła o zabójstwo, posiadanie narzędzi przestępczych oraz fałszowanie lub fabrykowanie fizycznych dowodów.

W piątek wieczorem brał udział w wstępnym oskarżeniu, podczas którego odmówiono mu zwolnienia za kaucją. Nie jest jasne, czy wniósł apelację. Jego postawienie w stan oskarżenia zostało zaplanowane na 7 grudnia.

Stacja ABC News poprosiła Instagram o komentarz, jednak go nie otrzymała.

Czytaj też: Baba Wanga, Nostradamus, Majowie. Katastrofalne przepowiednie na 2023 rok

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | Instagram | postrzelenie

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy