Reklama

Reklama

USA: Mężczyzna przeszedł operację na otwartym sercu i wygrał milion dolarów

Alexander McLeish z Attleborough w Massachusetts przeszedł udaną operację na otwartym sercu. Po zabiegu znajomi przesyłali mu słowa wsparcia, życzenia, a nawet podarowali trzy zdrapki. Na jednej padła główna wygrana - milion dolarów.

Alexander McLeish przeszedł na początku listopada operację wszczepienie bypassów. Kiedy dochodził do siebie po zabiegu, znajomi przesyłali mu życzenia. Jego przyjaciel z dzieciństwa wraz z słowami wsparcia podarował McLeishowi trzy zdrapki "$5,000,000 100X Cashword". Jedna okazała się zwycięska.

Gdy McLeish zaczął zdrapywać pola z literami, pierwsze odsłoniły litery A i M, które akurat były jego inicjałami. Później zauważył słowo, które pojawiło się w dolnym rzędzie jego zwycięskiej zdrapki, brzmiało "HEART ("SERCE"), co Massachusetts State Lottery nazwało "proroczym znakiem".

Reklama

- Sprawdzałem wielokrotnie, bo chciałem mieć pewność, że to nie pomyłka, zanim komukolwiek o tym powiem - zdradził McLeish w rozmowie z "Boston Herald". 

Szczęśliwy przyjaciel

Zwycięzca nie otrzyma jednak całej kwoty. Ponieważ zdecydował się na jednorazową wypłatę, to zgodnie z regulaminem wypłata wygranej została obniżona do 650 tys. dolarów, ale w gotówce dostanie jeszcze mniej, bo podana kwota podlega jeszcze opodatkowaniu. 

Szczęśliwy zwycięzca przyznał, że początkowo nie dowierzał. Wszystko przez to, że Larry - przyjaciel z dzieciństwa, który podarował mu zdrapki - już kiedyś obdarował go losem na loterię. Wówczas również okazał się on szczęśliwy i wygrał 1000 dolarów. 

McLeish wyjawił, że część wygranej przekaże swoim dorosłym synom, a także podzieli się z  przyjacielem z dzieciństwa.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy