Reklama

Reklama

USA: Ksiądz przyznał się do udziału w orgii sado-maso na ołtarzu

To jeden z najgłośniejszych skandali ostatnich lat w kościele katolickim. 39-letni ksiądz przyznał się przed sądem do uprawiania seksu na ołtarzu kościoła z dwiema kobietami. Sytuacja miała miejsce we wrześniu 2020 roku. Dwie kobiety w lateksowych strojach i nagi kapłan zostali przyłapani przez jednego z mieszkańców. Okazało się, że ksiądz nagrywał swoje seksualne wyczyny.

Seksualne ekscesy księdza Travisa Clarka miały miejsce w 2020 roku w kościele pw. świętych Piotra i Pawła w Pearl River (w stanie Luizjana). Baraszkującego kapłana nakrył jeden z mieszkańców, który przechodził w okolicy kościoła i zaniepokoiło go palące się światło. Gdy zajrzał przez okno, zobaczył półnagiego księdza w towarzystwie dwóch kobiet, ubranych w czarne, obcisłe gorsety oraz buty na wysokim obcasie. Cała trójka uprawiała seks na ołtarzu

USA. Ksiądz uprawiał orgię na ołtarzu

Na miejsce została wezwana policja. Ksiądz i jego kochanki zostali aresztowani ze dopuszczenie się nieobyczajnego czynu w miejscu publicznym. Grozi im kara trzech lat pozbawienia wolności. Policja znalazła na miejscu wiele erotycznych zabawek oraz oświetlenie sceniczne Orgia była nagrywana na telefon księdza.  

Reklama

Kapłan wpłacił już 8 tys. dolarów kary. Ponadto został dożywotnio pozbawiony statusu kapłana. Podczas rozprawy Travis Clark przyznał się do zarzuconego mu czynu

- Może ludzie nie powinni węszyć w oknach, a potem narzekać na to, co widzą, zwłaszcza w nocy. Śmieszne - mówiła jedna z kobiet, która brała udział w orgii, cytowana przez portal "Daily Star". 

Ołtarz został spalony

Arcybiskup Luizjany zdecydował się dokonać egzorcyzmu ołtarza, na którym Clark uprawiał seks. - Postawię sprawę jasno, nie ma usprawiedliwienia dla tego, co się tutaj wydarzyło. Jest to grzeszne i całkowicie niedopuszczalne - komentował sprawę arcybiskup. 

Ołtarz został zdemontowany i spalony. Zastąpił go inny ołtarz z kościoła św. Franciszka Salezego w Nowym Orleanie, który został zamknięty w 2008 roku - podaje portal catholicreview. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy