Reklama

Reklama

USA: Kontrowersyjne przebranie na Halloween. Mężczyzna wyrzucony z baru

Młody mężczyzna z Nowego Jorku postanowił przebrać się na Halloween w nazistowski mundur. W takim stroju pojawił się w miejscowym barze. Oburzeni klienci, nie przebierając w słowach, zmusili go jednak do wyjścia z lokalu. Filmik z incydentu obejrzano w internecie ponad siedem mln razy.

Do zajścia doszło w Soho na Manhattanie w nocy z soboty na niedzielę. Wielu przebierańców w barze Fanelli Cafe celebrowało już tam przy alkoholu Halloween.

Kiedy do baru wszedł uśmiechnięty mężczyzna w mundurze ze swastyką na opasce wprowadził klientów lokalu w osłupienie. Nie został obsłużony przez barmanów.

"Doskonała reakcja ludzi w barze"

Jak zauważył "New York Post", klienci zawstydzali go, grozili i wzywali, żeby się wyniósł z lokalu. Zanim wyszedł odwdzięczył się im wulgarnymi słowami.

- Co jest z tobą nie tak? - mówiła jedna kobieta. - Wynoś się stąd dla własnego bezpieczeństwa - stwierdził ktoś inny, pokazując mu drzwi.

Reklama

18-sekundowy klip obejrzano już 7,7 mln razy. Autorzy komentarzy wyrażali swoją dezaprobatę.

"Doskonała reakcja ludzi w barze", "Szokujące, że nikt nie strzelił go w uśmiechniętą twarz", "Szczerze mówiąc jest obrzydliwe wciąż widzieć takie rzeczy w 2022 roku. Ludzie wydają się myśleć, że to było dawno temu, chociaż w istocie jestem tylko drugim pokoleniem po Holokauście" - głosiły wpisy w mediach społecznościowych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy