Reklama

Reklama

​USA: Kobieta sprzedała dziecko za sportowy samochód

45-latka z Karoliny Północnej w USA sprzedała swoją roczną córkę za sportowy samochód - informuje NBC News. Sprawa wyszła na jaw przypadkowo.

Jak informuje NBC News, 45-letnia kobieta została zatrzymana 3 października w Charlotte w Karolinie Północnej. Razem z nią aresztowano także małżeństwo, które miało kupić od kobiety roczną dziewczynkę.

Jak ustalili śledczy, do sprzedaży doszło w 2018 roku. W zamian za dziecko, 45-latka miała otrzymać samochód sportowy marki Plymouth Laser z 1992 roku.

Sprawa wyszła na jaw 23 lipca tego roku, kiedy "nowa" matka dziewczynki przywiozła dziecko do szpitala. Lekarz zwrócił uwagę, że dziewczynka  ma na ciele siniaki i zgodnie z procedurami powiadomił służby. Kobieta nie była w stanie przedstawić żadnych dokumentów dotyczących narodzin dziecka, dlatego policja zaczęła badać ten wątek.

Reklama

W wyniku śledztwa ustalono, że dziecko zakupiono, a biologiczną matką jest 45-letnia Alice Todd. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy