Reklama

Reklama

USA: Grupa młodych ludzi kompletnie zdemolowała sklep. "Wszyscy jesteście głupi"

Grupa ok. 100 nieletnich osób w sobotnią noc zdemolowała sklep spożywczy sieci Wawa w północno-wschodniej Filadelfii. Młodzież rzucała towarem, przewracała półki i rozlewała na podłogę napoje. W mediach społecznościowych zamieszczono nagranie z tego zdarzenia. - Wszyscy jesteście głupi - krzyczał zza lady pracownik sklepu.

Do ataku na sklep sieci Wawa przy Roosevelt Boulevard w Filadelfii doszło w sobotę po godz. 20. 

Rozwścieczeni nastolatkowie zdemolowali sklep

Na opublikowanym na Twitterze nagraniu widać dużą grupę nieletnich osób, które niszczyły półki i regały, rzucały do siebie produktami i wylewały napoje na podłogę. 

- Wszyscy jesteście głupi. Na serio. Wszyscy jesteście głupi, brzydcy i spłukani - krzyczał zza lady pracownik. 

Jak relacjonuje telewizja NBC, gdy policja przyjechała na miejsce zdarzenia, grupa zdążyła się rozproszyć. Na razie nie dokonano żadnych zatrzymań. Funkcjonariusze analizują nagrania, by zidentyfikować sprawców. O pomoc poprosili także mieszkańców. 

Reklama

Wartość szkód oszacowano na wiele tysięcy dolarów. Nikt nie został ranny. 

Wawa: Ściśle współpracujemy z organami ścigania

Sieć sklepów Wawa w związku z incydentem opublikowała oświadczenie. 

"Ściśle współpracujemy z organami ścigania, aby wspierać ich wysiłki na rzecz jak najszybszego postawienia wszystkich sprawców przed wymiarem sprawiedliwości. Pozostajemy zaangażowani w ochronę naszych pracowników i klientów oraz zapewnienie im bezpiecznego, przyjaznego środowiska w każdym sklepie Wawa. To dla nas najważniejsze" - napisała firma. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy