Reklama

Reklama

USA: Eksperci podali przyczynę śmierci Ivany Trump

Urazy w obrębie tułowia spowodowały śmierć Ivany Trump, pierwszej żony byłego prezydenta USA Donalda Trumpa - poinformowała w piątek agencja Reutera, powołując się na komunikat Biura Głównego Egzaminatora Medycznego w Nowym Jorku (OCME).

Rzecznik policji powiedział w czwartek, że Ivana Trump została znaleziona martwa w pobliżu schodów swojego mieszkania w Nowym Jorku w okolicach Central Parku.

"Ekspert medyczny ustalił, że przyczyną jej śmierci był wypadek spowodowany tępym uderzeniem w tułów. Po wydaniu tego oświadczenia OCME nie będzie dalej komentować śledztwa" - podało OCME.

Ivana Trump była w restauracji. "Wyglądała na zmęczoną"

Policja poinformowała, że nic nie wskazuje na udział osób trzecich w zdarzeniu. Jak z kolei w piątek precyzował "Daily Mail", 73-latka dostała ataku serca i spadła ze schodów

Reklama

Ivana Trump na dzień przed śmiercią była na kolacji w pobliskiej restauracji. Jej właściciel powiedział dziennikarzom, że kobieta "wyglądała na trochę zmęczoną".

Donald Trump ożenił się z pochodzącą z Czechosłowacji Ivaną w 1977 roku, a rozwód miał miejsce w 1992 roku. Mieli troje dzieci: Donalda Jr., Ivankę i Erica. W chwili śmierci miała 73 lata.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy