Reklama

Reklama

USA: Dwa ciała w stanie rozkładu w domu byłej burmistrz

W domu Susan Menard, byłej burmistrz miasta Woonsocket w stanie Rhode Island w USA, odnaleziono dwa ciała w stanie rozkładu. Należały do kobiety i mężczyzny w zaawansowanym wieku. Policja próbuje ustalić tożsamość zmarłych.

W poniedziałek policję zawiadomili sąsiedzi, którzy poinformowali, że dawno nie widzieli osób, które mieszkały w domu, a z jego wnętrza wydobywa się dziwny zapach. 

USA. Ciała w domu byłej burmistrz

Funkcjonariusze weszli do środka, gdzie w dwóch oddzielnych pokojach znaleźli ciała znajdujące się w stanie rozkładu. Należały do mężczyzny i kobiety. Oględziny domu wstępnie wykluczyły udział osób trzecich. 

Nie wiadomo, czy zmarła kobieta to była burmistrz Woonsocket. W lokalnej gazecie, "The Providence Journal", ukazał się nekrolog z informacją o śmierci 81-letniego brata kobiety. Na razie nie nie ustalono, czy drugie z ciał mogło należeć do niego. 

Reklama

USA. Burmistrz zasłużona dla miasta

Lekarz sądowy ustali przyczynę śmierci i ujawni tożsamość zmarłych jeszcze w tym tygodniu.

Susan Menard była burmistrzem 40-tysięcznego Woonsocket w stanie Rhode Island w latach 1995-2009. Jest najdłużej urzędującym włodarzem w historii miasta i pierwszą kobietą na tym stanowisku. Jej rządy zapisały się w pamięci mieszkańców jako pozytywny okres dla tej miejscowości. W 2017 roku jej imieniem nazwano jedną ze szkół. 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy