Reklama

USA: Brutalny atak na ulicy. Przechodzień uderzony kijem bejsbolowym

Atak w biały dzień w Nowym Jorku. Nieznany napastnik wyciągnął kij bejsbolowy ze spodni i uderzył idącego chodnikiem mężczyznę w tył głowy. Nie wiadomo, czy osoby te znały się wcześniej. Dramatyczne nagranie z tego zdarzenia obiegło sieć, a policja szuka sprawcy napaści.

Do napaści doszło na Amsterdam Ave w dzielnicy Manhattan kilka minut po godz. 8:00. 47-letni mężczyzna został uderzony kijem bejsbolowym w tył głowy, gdy szedł chodnikiem. Chwilę wcześniej minął podbiegł do niego inny mężczyzna, spojrzał na jego twarz, wyciągnął i zaatakował. 

Nowojorska policja opublikowała w mediach społecznościowych nagranie z tego zdarzenia. Widać na nim jak ofiara ataku pada twarzą na chodnik. Napastnik odchodzi, jednak po kilku sekundach wraca, pochyla się nad zaatakowanym mężczyzną i krzyczy do niego. 

Reklama

Nie jest jasne, czy wcześniej między mężczyznami doszło do jakiejkolwiek interakcji. Nie wiadomo też, czy mężczyźni znają się, lub są spokrewnieni. 47-latek doznał ran szarpanych i siniaków. Został przetransportowany do szpitala. Policja prosi nowojorczyków, którzy widzieli zdarzenie lub znają mężczyznę z nagrania, o pilny kontakt. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | kij bejsbolowy | atak | Nowy Jork

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy