Reklama

Reklama

USA: Brutalne zabójstwo milionera

Fahim Saleh został znaleziony martwy w swoim apartamencie w Nowym Jorku. Ciało 33-letniego milionera było rozczłonkowane, a w mieszkaniu znaleziono piłę mechaniczną.

Makabrycznego odkrycia dokonała siostra 33-latka we wtorek (14 lipca). 

"Znaleźliśmy tułów z odciętą głową, rękami i nogami" - powiedział rzecznik nowojorskiej policji Carlos Nieves.

Części ciała mężczyzny znajdowały się w workach. W mieszkaniu znaleziono również piłę mechaniczną - informuje "New York Post".

Saleh ostatni raz widziany był na nagraniu, jakie zarejestrowały w poniedziałek wieczorem kamery monitoringu w windzie budynku, w którym mieszkał. Widać na nim, że przedsiębiorcy towarzyszył ubrany na czarno mężczyzna. To on jest podejrzany o zabójstwo. 

Reklama

Policja nie ustaliła jeszcze motywu sprawcy. 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy