Reklama

Reklama

USA: Atak na ciężarną. "Wycięto" jej dziecko

Do brutalnego napadu doszło w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Podejrzana o dokonanie ataku 34-latka zaatakowała ciężarną kobietę nożem. Kilkakrotnie ugodziła ją w brzuch i "wycięła" z niego dziecko. O szokującej sprawie donoszą amerykańskie media.

Policja została wezwana do jednego z domów w Longmont w środę po południu. Na miejscu znaleziono 26-letnią kobietę, która wzywała pomocy. Ofiara została pobita, miała liczne rany kłute i powiedziała, że była w ciąży, jednak z jej brzucha "wycięto" dziecko. Kobieta, której danych nie ujawniono, natychmiast trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Lekarze twierdzą, że najprawdopodobniej przeżyje.

Policja zidentyfikowała napastniczkę, gdy ta przyniosła zwłoki płodu do tego samego szpitala, gdzie trafiła jej ofiara, twierdząc, że właśnie poroniła. 34-letnią kobietę przywiózł do szpitala mąż, jednak on sam nie jest na razie podejrzany. Jego żona natomiast odpowie za usiłowanie zabójstwa i przemoc wobec dzieci.   

Reklama

26-latka, która była w siódmym miesiącu ciąży, i sprawczyni ataku miały się spotkać w domu 34-latki rzekomo po to, by ciężarna mogła kupić ubranka dla niemowląt, o których 34-latka pisała w ofercie w popularnym serwisie ogłoszeniowym Craigslist.


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy