Reklama

USA: 22-latka z obrożą na szyi uciekła oprawcy. Opowiedziała o koszmarze

22-latka z Missouri w USA uciekła porywaczowi, który przez kilka tygodni przetrzymywał ją w piwnicy, gdzie dochodziło do brutalnych gwałtów i tortur. W chwili ucieczki kobieta miała na szyi metalową obrożę z kłódką. Jak podaje "The Guardian", lokalna społeczność informowała wcześniej policję o serii zaginięć w regionie. Z doniesieniami jednak niczego nie zrobiono. 22-latka przekonuje, że jej oprawca zabił inne kobiety, które nie zdążyły uciec.

22-latka nie została wymieniona z nazwiska. W raportach policyjnych widnieje jako TJ. Wiadomo jedynie, że kobieta jest czarnoskóra. Podobnie jak inne wymienione przez nią ofiary porywcza. Jak twierdzi 22-latka, tylko jej udało się uciec, inne uwięzione kobiety miały zostać zamordowane. Policja bada co najmniej dwa inne podobne przypadki - czytamy.

Uciekła do sąsiadów swojego oprawcy. Na szyi miała metalową obrożę

Do ucieczki doszło rano 7 października. 22-latka zdołała uwolnić się z piwnicy i uciec do sąsiadów swojego oprawcy, którzy wezwali pomoc. W chwili ucieczki kobieta miała na sobie lateksowy strój, metalową obrożę na szyi zamkniętą na kłódkę, a fragmenty ciała oklejone taśmą.

Reklama

Z relacji ofiary wynika, że na początku września została uprowadzona przez 39-letniego białego mężczyznę, który następnie zamknął ją w piwnicy. 22-latka była więziona przez kilka tygodni. W tym czasie sprawca brutalnie ją gwałcił, bił, chłostał i ograniczał jej ruchy przy pomocy kajdanek.

Policja oskarżana o brak reakcji

"The Guardian" dodaje, że lokalna społeczność zgłaszała wcześniej policji, że w okolicy dochodzi do dziwnych zdarzeń. Mieszkańcy alarmowali, że w tym samym miejscu zaginął ślad po kilku czarnoskórych kobietach. Funkcjonariusze zlekceważyli jednak doniesienia, wskazując na brak dowodów potwierdzających zaginięcia.

39-latek nie przyznaje się do winy. Nie wiadomo jednak, jak tłumaczy się z oskarżeń przedstawionych przez 22-latkę. 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: USA | missouri

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy