Reklama

USA: 2-latek zastrzelił matkę. Znalazł broń w dziecięcym plecaku

2-letni syn znalazł broń ojca i strzelił w głowę swojej 21-letniej matce Shamayi Lynn, kiedy rozmawiała z kolegami z pracy przez komunikator Zoom. Maluch znalazł broń w dziecięcym plecaku z nadrukowanymi bohaterami bajki "Psi Patrol", który znajdował się na podłodze sypialni pary - przekazała prokuratora. Po przeprowadzonym śledztwie, 7 października za nieumyślne spowodowanie śmierci i niezabezpieczenie broni zarzuty usłyszał ojciec chłopca.

Kobieta została śmiertelnie postrzelona 11 sierpnia bieżącego roku w domu pary na Florydzie. Tragedia rozegrała się na oczach zszokowanych kolegów z pracy 21-latki, którzy zadzwonili pod numer alarmowy 911 i zawiadomili policję.

Krótko po zdarzeniu domu wrócił 22-letni Veondre Avery, ojciec 2-latka i mąż zastrzelonej kobiety. - Dosłownie przed chwilą wróciłem do domu. Wszedłem do pokoju, a moja dziewczyna, która pracowała przy komputerze, jest po prostu bezwładna. Wszędzie jest krew - krzyczał Avery w rozmowie z dyżurnym policji, do którego zadzwonił zaraz po makabrycznym odkryciu.

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że dziecko znalazło broń w dziecięcym plecaku z nadrukowanymi bohaterami bajki "Psi Patrol", który znajdował się na podłodze sypialni pary.

Zarzuty dla ojca

Reklama

Po przeprowadzonym śledztwie 7 października zastępca prokuratora stanowego Dan Faggard oskarżył Veondre Avery o nieumyślne spowodowanie śmierci.

22-latek będzie również musiał odpowiedzieć za brak odpowiedniego zabezpieczenia przy przechowywaniu broni palnej. 

Mężczyzna został aresztowany i przewieziony do więzienia hrabstwa Seminole, a 2-latek trafił pod opiekę krewnych rodziny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zastrzelił | USA | floryda

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy