Reklama

Reklama

USA: 2-latek zastrzelił matkę. Znalazł broń w dziecięcym plecaku

2-letni syn znalazł broń ojca i strzelił w głowę swojej 21-letniej matce Shamayi Lynn, kiedy rozmawiała z kolegami z pracy przez komunikator Zoom. Maluch znalazł broń w dziecięcym plecaku z nadrukowanymi bohaterami bajki "Psi Patrol", który znajdował się na podłodze sypialni pary - przekazała prokuratora. Po przeprowadzonym śledztwie, 7 października za nieumyślne spowodowanie śmierci i niezabezpieczenie broni zarzuty usłyszał ojciec chłopca.

Kobieta została śmiertelnie postrzelona 11 sierpnia bieżącego roku w domu pary na Florydzie. Tragedia rozegrała się na oczach zszokowanych kolegów z pracy 21-latki, którzy zadzwonili pod numer alarmowy 911 i zawiadomili policję.

Krótko po zdarzeniu domu wrócił 22-letni Veondre Avery, ojciec 2-latka i mąż zastrzelonej kobiety. - Dosłownie przed chwilą wróciłem do domu. Wszedłem do pokoju, a moja dziewczyna, która pracowała przy komputerze, jest po prostu bezwładna. Wszędzie jest krew - krzyczał Avery w rozmowie z dyżurnym policji, do którego zadzwonił zaraz po makabrycznym odkryciu.

Przybyli na miejsce mundurowi ustalili, że dziecko znalazło broń w dziecięcym plecaku z nadrukowanymi bohaterami bajki "Psi Patrol", który znajdował się na podłodze sypialni pary.

Zarzuty dla ojca

Reklama

Po przeprowadzonym śledztwie 7 października zastępca prokuratora stanowego Dan Faggard oskarżył Veondre Avery o nieumyślne spowodowanie śmierci.

22-latek będzie również musiał odpowiedzieć za brak odpowiedniego zabezpieczenia przy przechowywaniu broni palnej. 

Mężczyzna został aresztowany i przewieziony do więzienia hrabstwa Seminole, a 2-latek trafił pod opiekę krewnych rodziny.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy