Reklama

Reklama

USA. 14-letnia dziewczynka przypadkowo zastrzelona przez policję

Policjanci z Los Angeles przypadkowo śmiertelnie postrzelili 14-letnią dziewczynkę. Do tragedii doszło podczas wymiany ognia z napastnikiem, który zaatakował inną osobę w sklepie odzieżowym. Agresor zginął na miejscu.

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w sklepie z odzieżą Burlington Coat Factory w północnej części dzielnicy Los Angeles - Hollywood.

Zobacz też: Niemcy: Pielęgniarka skazana za zabicie niepełnosprawnych pacjentów

Policję wezwali świadkowie ataku przy użyciu broni palnej. Funkcjonariusze otworzyli ogień kiedy napastnik zaczął strzelać również do innej osoby.

Kula przebiła drzwi przymierzalni

Napastnik poniósł śmierć w rezultacie wymiany ognia.

Reklama

Jednak, jak poinformował zastępca szefa policji w Los Angeles (LAPD) Dominic Choi - jedna z kul wystrzelonych przez policjantów przebiła drzwi przymierzalni i śmiertelnie ugodziła 14-latkę, która w niej się znajdowała.

Choi dodał, że dotychczas nie ustalono motywów działania napastnika, ani tego czy znał kobietę, do której zaczął strzelać w sklepie.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy