Reklama

Uprawiał seks w centrum Liverpoolu. Na nagraniu rozpoznała go dziewczyna

23-latek, który oddawał się miłosnym uniesieniom w centrum Liverpoolu stanął przed sądem za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym. Sytuację zarejestrowały kamery, a nagranie stało się hitem internetu. Okazało się, że mężczyzna zdradzał swoją dziewczynę, która rozpoznała go na wideo.

23-letni Joe Firby poszedł na randkę z 35-letnią Kelly Cousins. Para poznała się wcześniej na siłowni. Oboje upili się i zaczęli uprawiać seks na Concert Square w centrum Liverpoolu. Sytuacja miała miejsce 1 sierpnia 2022 roku - podaje portal "Liverpool Echo". Ekscesy kochanków nagrały kamery, a film został opublikowany w mediach społecznościowych, w tym na Facebooku i Instagramie, gdzie stał się hitem. 

Uprawiali seks w centrum Liverpoolu. Para ukarana

Policja zainteresowała się udostępnionym wideo i rozpoczęła dochodzenia ws. dopuszczenia się nieobyczajnych czynów w miejscu publicznym. Firby został rozpoznany na nagraniu przez swoją dziewczynę. Okazało się, że dopuścił się zdrady. 35-letnia Cousins również została zidentyfikowana. Kobieta jest matką czwórki dzieci. Para stanęła przed sądem.

Reklama

23-latek przyznał się do winy, ale odmówił składania wyjaśnień w sądzie. Został skazany na karę 12 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Ponadto musi odpracować 120 godzin społecznych i pokryć koszty sądowe. 

35-letnia Cousins skazano na 10 miesięcy więzienia w zawieszeniu. Kobieta musi odpracować 40 godzin społecznie oraz odbyć 25 godzin zajęć z kuratorem sądowym. 

Jej adwokat powiedziała sędziom, że 35-latka jest poddawana nieustannym atakom, odkąd film trafił do sieci. Zasugerowała, że "wiele komentarzy wokół sprawy było jednostronnych i napędzanych przez mizoginię".

Czy para poniosła odpowiednią karę? Skomentuj artykuł na Facebooku! 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: seks | Wielka Brytania | afera

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy