Reklama

Reklama

Turcja: Modelki z Ukrainy rozebrały się na jachcie. Zatrzymała je policja

Sześć modelek z Ukrainy brało udział w rozbieranej sesji zdjęciowej na jachcie w pobliżu turystycznej miejscowości Fethiye. Nagranie z sesji trafiło w ręce policji, a kobiety zostały zatrzymane.

Wideo, na którym widać trwającą na jachcie sesję zdjęciową, trafiło do internetu. Film został nakręcony w pobliżu tureckiej prowincji Mugla.

To jej mieszkańcy zauważyli dwóch mężczyzn i sześć nagich lub półnagich kobiet na ekskluzywnej łodzi. Jeden z cytowanych przez portal "The Sun" świadków miał stwierdzi, że dwoje z uczestników rejsu "właśnie się kochało".

Sprawa nagiej sesji zdjęciowej zainteresowała policję, a pochodzące z Ukrainy modelki zostały zatrzymane. Wiadomo, że kobiety złożyły zeznania i zostały zwolnione. Jedna z nich powiedziała w mediach społecznościowych, że wie już, iż "lepiej nie robić nagich zdjęć w krajach muzułmańskich".

Reklama

Przyznała także, że uczestnicy rejsu nie byli świadomi, że są filmowani.

To nie pierwsza taka sytuacja. W ubiegłym miesiącu grupa modelek została wydalona ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich po tym, jak zrobiono im nagie zdjęcia na balkonie wieżowca w Dubaju.

Reklama

Reklama

Reklama