Reklama

Reklama

​Trump w CIA: Jestem z wami na 1000 procent

Prezydent USA Donald Trump zapewnił w sobotę pracowników CIA, że ich kocha, szanuje i - jak to ujął - "jest z nimi na 1000 procent". Trump złożył wizytę w siedzibie CIA w Langley w stanie Wirginia w pierwszym pełnym dniu swego urzędowania.

Zwracając się do 400 pracowników Centralnej Agencji Wywiadowczej Trump zaprzeczył, że jest skłócony ze wspólnotą wywiadowczą USA.

Agencje przypominają, że przed wyborami Trump wielokrotnie ostro krytykował agencje wywiadowcze. Przez wiele miesięcy kwestionował np. twierdzenia służb wywiadowczych, że Rosja ingerowała w listopadowe wybory prezydenckie na jego korzyść.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy