Reklama

Tragiczny wypadek we Włoszech. "Ciężarówka na polskich tablicach"

Tragiczny wypadek we Włoszech. W zderzeniu dwóch samochodów ciężarowych i osobowego bmw zginął 30-letni mężczyzna. Według włoskich mediów tir, który doprowadził do kolizji, miał polskie tablice rejestracyjne.

Do tragicznego wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek na autostradzie A4 w rejonie Werony w północno-wschodnich Włoszech. 

Według wstępnych ustaleń policji, jedna z ciężarówek wyjeżdżając z miejsca postoju zderzyła się z inną jadącą ciężarówką. Po kolizji jeden z tirów zablokował dwa pasy autostrady.

Kierowca zakleszczony w samochodzie

W blokującą drogę ciężarówkę wbiło się jadące z dużą prędkością bmw, którego kierowca nie zdążył wyhamować przed przeszkodą.

W wyniku wypadku kierowca samochodu osobowego był zakleszczony w pojeździe. Aby dostać się do poszkodowanego strażacy musieli rozciąć karoserię auta. Niestety, mimo przeprowadzonej reanimacji, nie udało się uratować 30-letniego kierowcy osobówki.

Reklama

Portal corrieredelveneto.corriere.it poinformował, że tir, który włączając się do ruchu doprowadził do wypadku, miał polskie tablice rejestracyjne.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Włochy | wypadek | ciężarówka | autostrada | BMW

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy