Reklama

Reklama

Szwecja: Zaginięcie Beaty R. Dzieci znalazły torebkę z kartą i telefonem

Jak donoszą lokalne media, przy stacji benzynowej w Ystad dzieci znalazły torebkę, w której znajdowała się karta kredytowa oraz telefon należący do Beaty R. 32-letnia Polka zaginęła w Szwecji pod koniec września.

Czworo dzieci natknęło się na znalezisko podczas zbierania jeżyn w pobliżu stacji benzynowej Preem w Ystad. W krzakach ukryta była torebka z rzeczami należącymi do poszukiwanej od 25 września Beaty R.

W oddalonym o 50 km od Malmoe Ystad znajduje się port, z którego odpływają promy do Świnoujścia. Stacja paliw mieści się w pobliżu drogi, która prowadzi do terminala promowego.

Zaginięcie Polki w Szwecji. Trwają poszukiwania

Jak pisze "Ystads Allehanda", torebka została przyniesiona na posterunek policji przez jednego z chłopców, a po kilku dniach dzieci zostały przesłuchane.

Rzecznik lokalnej policji Jens Norling, powołując się na "dobro śledztwa", odmówił komentarza.

Reklama

W weekend przerwane przez policję poszukiwania w dzielnicy Malmoe Oxie kontynuowali wolontariusze. Nie przyniosły one rezultatu.

Aresztowano męża

Według "Aftonbladet" 24 września Beatę R. podwoził jej mąż i od tego czasu ślad po niej zaginął. Mężczyzna został aresztowany pod zarzutem uprowadzenia kobiety lub przetrzymywania wbrew jej woli. Nie przyznaje się do stawianych mu zarzutów.


Para była w trakcie rozwodu, a Beata R. starała się o wyłączną opiekę nad dziećmi oraz sądowy zakaz kontaktu ze strony małżonka z powodu gróźb i przemocy, jakich miała doświadczyć. Wniosek o prawną ochronę został jednak odrzucony.

Wasze komentarze
No hate

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało wyłączone

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom, niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz w innych serwisach, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje